Чоловік убив бабусю, яка заповіла хату його матері. А розкрити злочин допомогла каблучка - Пригоди

Чоловік із Дніпропетровщини підмовив далекого родича пограбувати одиноку пенсіонерку. Розраховували на 10 тисяч гривень. Але все пішло не за сценарієм...

Об этом сообщает Роспрес


Організатор злочину працював охоронцем приватної фірми. Знав, що в пенсіонерки є заощадження. Вигадав план, як їх поцупити. Приблизно о десятій вечора прийшов із родичем, який навчався у професійному ліцеї, до будинку жертви. Свояк залишився надворі. А він постукав у вікно і попросився переночувати. Бабуся його добре знала — адже мати хлопця довго її доглядала.


Гість дочекався, поки господиня заснула, а потім покликав спільника. У шафі знайшли золоту каблучку (її згодом оцінили у 5273 гривні). Від шуму бабуся прокинулася і закричала. Хлопець кинувся на неї з кулаками, а потім сів зверху й продовжив бити. Наказав спільникові подати подушку.


Поклав жертві на обличчя і став душити, питаючи, де зберігаються гроші. Жінка пручалася. Тоді організатор узяв на кухні ніж, проштрикнув пенсіонерці шию. Вона померла на місці. А злочинці дістали з-під її подушки 8400 гривень. У сусідній кімнаті знайшли ще 70 гривень. Розділили між собою і пішли геть.


Про вбивство пенсіонерки поліцію повідомила мати організатора злочину (до слова, за турботу бабуся заповіла їй усе своє майно). Щоранку вона снідала вдома у доглядальниці. Якщо до 11.00 години бабуся не з’являлася, жінка йшла дізнатися, що сталося.


Та наприкінці серпня 2017 року вона поїхала у справах на декілька днів. Коли повернулася, бабуся снідати не прийшла. Разом із чоловіком мама злочинця поспішила до її хати. Хвіртка була зачинена, а двері у хату відчинені. Бабуся лежала у вітальні, накрита по шию простирадлом. Біля рота та на грудях була запечена кров. Жінка зателефонувала на 102...


Правоохоронці вирахували злочинців завдяки каблучці, яку ті здали у ломбард. Працівниця установи добре запам’ятала хлопців, які приходили здавати товар, не маючи при собі документів. Через деякий час привели знайомого, який і заклав у ломбард каблучку.


Організатор злочину в судовому засіданні своєї вини не визнав і надавати показання відмовився. А от спільник розкаявся і розповів подробиці скоєння злочину. Сказав, що убивства не бачив: коли родич проштрикнув старенькій горло, він був у коридорі. Ножа викинули у водосховище, вдома переодягнулися і пішли до села Кам’янського, а звідти на таксі поїхали в Нікополь. Родич вирушив у зал гральних автоматів, а він — у кафе.


Через декілька днів дізнався, що його шукає поліція. Добу переховувався в лісосмузі. Мучився через почуття провини, намагався порізати собі вени. Просив призначити мінімальне покарання з урахуванням каяття.


Намагався розчулити суд тим, що перебуває у шлюбі й чекає народження першої дитини.


Вироком суду організатора злочину визнано винним у скоєнні правопорушень, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 ККУ і відправлено за грати на 13 років. А його спільника визнано винним у розбої (ч. 4 ст. 187 ККУ) і позбавлено волі на вісім років. В обох засуджених конфіскували все особисте майно.


Дякуємо, що прочитали цей текст у газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також про те, як 15-річний хлопець відмовився від рідних тата й мами та домігся аліментів на своє утримання


Джерело статті: “https://expres.online/adventures/cholovik-ubiv-babusyu-yaka-zapovila-khatu-yogo-materi-a-rozkriti-zlochin-dopomogla-kabluchka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя