У бібліотеках Харкова триває голосування в рамках проведення книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019"


Сьогодні нема сенсу нарікати, що в українській літературі немає, чого читати. Було б бажання, а книжка – знайдеться

Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів 2019" надіслала до Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки та до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва цьогорічні книжкові новинки, щоб кожен з творів зміг знайти саме свого читача. Адже відомо, що по-справжньому людину торкають лише тексти, котрі в той чи інший спосіб перегукуються із особистим досвідом. Щоб полюбити треба зрозуміти. У випадку з книжкою це означає — прочитати або перечитати її. Об этом сообщает attack-ua.info со ссылкой на СМИ.

Відвідувачі бібліотеки читають нові надходження, діляться враженнями, беруть активну участь у голосуванні.

Визначення переможця книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019" у номінації "Література для дорослих" триває. На розгляді книжки: "Фонетика тиші" Івана Андрусяка, "За спиною" Гаськи Шиян та "Братство" Олега Криштопи.

Мандруючи сторінками літературних творів читачі вибирають свого переможця, який на початку грудня отримає справедливу нагороду книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2019".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/u_bibliotekakh_kharkova_tryvaye_golosuvannya_v_ramkakh_provedennya_knyzhkovoyi_premiyi_quotespreso_vybir_chytachiv_2019quot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя