Вищий антикорупційний суд хоче купити колючий дріт за 60 тис. грн

Вищий антикорупційний суд хоче купити колючий дріт за 60 тис. грн

Закупівля планується в рамках здійснення правосуддя Антикорупційним судом, для чого купується колючий дріт, не уточнюється Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вищий антикорупційний суд хоче купити колючий дріт за 60 тис.₴ Про це йдеться в електронній системі закупівель Prozzorro.

Оголошення про закупівлю колючого дроту розміщено 23 серпня.

Закупівля планується в рамках здійснення правосуддя Антикорупційним судом.Для чого купується колючий дріт, не уточнюється.

Очікувана сума закупівлі становить 60 тис.₴

Як повідомлялось, Антикорупційний суд отримав 14 клопотань НАБУ і САП у перший день роботи. Перша справа, яку САП передала до Антикорупційного суду, стосується колишнього першого заступника генерального директора Державного науково-дослідного і проектного інституту Титана

Нагадаємо, у четвер, 5 вересня, Антикорупційний суд розпочав роботу.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський 23 серпня провів зустріч з делегацією Світового банку на чолі з президентом організації Девідом Мелпасом, де повідомив, що 5 вересня розпочне роботу новостворений Антикорупційний суд.

У липні Зеленський пропонував, щоб незаконне збагачення розглядав тільки Антикорупційний суд.

На початку липня Антикорупційний суд отримав будівлю в Києві.

Читайте також: Остання надія борців з корупцією. Хто така суддя Танасевич?Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/vishchiy-antikorupciyniy-sud-hoche-kupiti-kolyuchiy-drit-za-60-tis-grn-623153.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя