На антиурядовий мітинг у Бухаресті вийшло 25 тисяч людей

Маніфестанти вимагали відставки уряду під керівництвом Віоріки Денчіле
Маніфестанти вимагали відставки уряду під керівництвом Віоріки Денчіле


Урядову будівлю охороняли посилені кордони поліціянтів та жандармів Об этом сообщает stop-news.in.ua со ссылкой на СМИ.На площі Вікторія перед будівлею уряду Румунії у Бухаресті у суботу ввечері відбувся багатотисячний мітинг протесту.


Про це повідомляє «Укрінформ».


В акції, приуроченої до річниці аналогічного мітингу, який мав місце 10 серпня 2018 року і під час якого багато учасники акції отримали тоді травми через насильство з боку правоохоронних органів, взяли участь близько 25 тисяч осіб.


Мітинг був проведений з ініціативи громадської організації «Діаспора за Румунію» під керівництвом Томмі Томеску, румунської лікаря, який нині проживає у Лондоні.


Аналогічні акції протесту відбулися в інших великих містах країни – Брашові, Яссах, Сібіу, Клуж Погоди та Крайові, однак про кількість учасників акцій нічого не повідомляється.


Маніфестанти вимагали відставки уряду під керівництвом Віоріки Денчіле та покарання тих поліціянтів, з чиєї вини на торішньому антиурядовому мітингу були травмовані близько 300 осіб, багато з яких отруїлися сльозогінним газом.


Урядову будівлю охороняли посилені кордони поліціянтів та жандармів, особливих інцидентів під час мітингу зареєстровано не було.


Нагадаємо, 10 серпня у Москві відбувся мітинг за чесні вибори до міської думи. Цей мітинг був третім за рахунком, і присвячений, зокрема, свавіллю силовиків, як жорстоко пригнічують мирні виступи.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/na-antiuryadoviy-miting-u-buharesti-viyshlo-25-tisyach-lyudey-617079.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя