Вакарчук: Попередній і теперішній досвід походу у Раду - це дві великі різниці

Вакарчук: Попередній і теперішній досвід походу у Раду — це дві великі різниці Фото з вільних джерел

"Одна справа – іти у Верховну Раду, будучи частиною команди, яка декларує одне, а робить насправді інше, будучи фактично "білою вороною", бачачи, як твої ж колеги по твоїй фракції займаються корупцією, говорять неправду або фактично займаються лобіюванням власних інтересів. І зовсім інша історія – мати власну потужну команду, мати фракцію в парламенті і партію, яка повністю відповідає твоїм принципам та бажанням щось змінити. Це абсолютно дві великі різниці", – сказав Вакарчук в інтерв’ю Радіо Свобода. Об этом сообщает mukachevo.in.ua со ссылкой на СМИ.

На позачергових парламентських виборах 2007 року лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук був обраний до Верховної Ради за списками блоку "Наша Україна – Народна самооборона".

У вересні 2008 року він подав заяву про складання депутатських повноважень, через три місяці парламент позбавив його мандата.

За час роботи в Раді Вакарчук не подав жодного законопроекта.

Нагадаємо, другого липня партія "Голос" Святослава Вакарчука оприлюднила біографії своїх кандидатів у депутати за мажоритарними округами.

Читайте також: МЗС запросило "на бесіду" посла Угорщини через висловлювання Сійярто у Канаді


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/vakarchuk_poperedniy_i_teperishniy_dosvid_pohodu_u_radu__tse_dvi_velyki_riznytsi_295945.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя