Іван Крулько за підсумками візиту до Канади: Сформувати коаліцію дій та перейти від обіцянок до дій

Іван Крулько за підсумками візиту до Канади: Сформувати коаліцію дій та перейти від обіцянок до дій

Складний виборчий рік в Україні має завершитися формуванням професійної, досвідченої і патріотичної команди в парламенті та уряді, а українська влада має нарешті перейти від обіцянок до дій. Об этом сообщает 24-7.kiev.ua со ссылкой на СМИ.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько після зустрічі міжпарламентської групи дружби Україна-Канада з Президентом України в Торонто (Канада).

Він запевнив: Канада підтримує Україну не лише словами, але практичними кроками, які полягають у зміцненні нашої обороноздатності, підтримці демократичних і економічних реформ.

«Ці дні в Торонто панує справді український дух і відчувається підтримка України з боку наших друзів. І навіть не зважаючи на перехідний і передвиборчий період у нашій державі, ця конференція має знаковий характер. І практику таких заходів неодмінно потрібно підтримувати», — сказав політик.

Іван Крулько також вкотре наголосив, у майбутньому парламенті потрібно сформувати сильну коаліцію дій, яка стоятиме на проукраїнських і проєвропейських позиціях.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1562228974-ivan-krulko-za-pidsumkami-vizitu-do-kanadi-sformuvati.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя