Розпуск Ради відбудеться з вірогідністю 90%, - Денисенко


Розпуск Верховної Ради, за яким послідують позачергові вибори парламенту, відбудеться з вірогідністю 90%

Про це заявив представник уряду у парламенті Вадим Денисенко, повідомляє РБК-Україна. Об этом сообщает odcrisis.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вірогідність того, що новообраний президент Володимир Зеленський розпустить Раду одразу ж у день інавгурації, неймовірно висока, йдеться у повідомленні.

"БПП визначився, чим швидше відбудеться інавгурація — тим краще. Затягувати інавгурацію немає жодного сенсу. Тому що існує неймовірно висока вірогідність, що в той же день Зеленський підпише указ про розпуск Верховної Ради. Розпуск парламенту відбудеться з вірогідністю 90%. Не важливо, які аргументи для цього використають. Питання розпуску парламенту вийшло з юридичної площини і перейшло в політичну", — заявив Денисенко.

Читайте також: "Здайте ключ і вперед!": Зеленський знову вимагає призначити інавгурацію на 19 травня

Представник Кабміну у Верховній Раді зазначив, що не всі члени парламенту наразі готові проголосувати за дату інавгурації.

"Офіційно всі заявляють про те, що вони готові голосувати. Але, як мінімум, чоловік 150 в залі не готові зараз сісти і проголосувати", — наголосив Денисенко.

  • Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський запропонував призначити 19 травня днем інавгурації президента України.
  • На думку віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка, пропозиція провести інавгурацію саме 19 травня свідчить, що Зеленський збирається після цього розпустити Раду та піти на дострокові парламентські вибори.
  • У Верховній Раді зареєстрували декілька постанов щодо проведення інавгурації: на 19 травня, 28 травня та 1 червня.
  • 14 травня засідання Комітету з питань Регламенту щодо інавгурації Володимира Зеленського перенесли на середу, 15 травня.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/rozpusk_rady_vidbudetsya_z_virogidnistyu_90_denysenko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя