Хіти тижня. Хто правитиме Україною за президента Зеленського: Представником кандидата у президенти від "95 кварталу" у Кривому Розі став "товстун Юрік", той самий

700-тисячний металургійний мегаполіс країни, якщо Бог та виборець дадуть, отримає Юрій Корявченков, а Тернопільщина — "кум" з серіалу "Одного разу під Полтавою".

Юрій Корявченков. Фото: Українська правда. Об этом сообщает glasz-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Представниками кандидата у президенти Володимира Зеленського у Кривому Розі та Тернополі стали коміки Юрій Корявченков та Віктор Гевко відповідно. Про це повідомили у команді Зеленського у Facebook, передають Патріоти України.

"Зустрічайте представників Зе!команди у вашому місті! Представник Зе!команди у місті Кривий Ріг — Юрій Корявченков. Представник Зе!команди у місті Тернопіль — Віктор Гевко", — йдеться у повідомленні.

Юрій Корявченков – актор "Кварталу-95", а Віктор Гевко є автором комедійних серіалів "Одного разу під Полтавою" і "Країна У".

Віктор ГевкоДжерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-khto-pravytyme-ukrainoiu-za-prezydenta-zelenskoho-predstavnykom-kandydata-u-prezydenty-vid-95-kvartalu-u-kryvomu-rozi-stav-tovstun-iurik-toi-samyi-266266.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя