Українсько-литовський письменник Ярослав Мельник про аеропорт «Львів»: Це якийсь СРСР перед розпадом – новини ZIK.UA

четвер, 10 січня, 2019, 15:57 Львів

Українсько-литовський письменник Ярослав Мельник про аеропорт «Львів»: Це якийсь СРСР перед розпадом

Міжнародний аеропорт «Львів». Фото: facebook.com/LvivAirport
Міжнародний аеропорт «Львів». Фото: facebook.com/LvivAirportУкраїнського і литовського письменника Ярослава Мельника неприємно вразила відсутність елементарних умов для пасажирів у залі очікування Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Об этом сообщает noocrat.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це Я.Мельник написав у Фейсбуці.
«Прибув у Львівський аеропорт: все було добре до того, як зайшов в зал чекання зі скляними стінами висотою в десять метрів, де «гейти» для посадки. Жахливий холод, майже як надворі, всі пасажири в шубах. Якийсь срср перед розпадом. Вирішив зігрітися – випити гарячого чаю чи кави, благо, біля туалетів стояв автомат гарячих напоїв. Не працює!


Чув відгуки іноземців: «Що це за Зімбабве» (спочатку це мене розсмішило, оскільки в Зімбабве, певно, інша проблема – забагато спеки, але потім стало сумно і соромно за країну).


Ходив, щоби зігрітися – натрапив на коридорчик, який привів в інший зал: там тепло і стоять апарати з гарячими напоями: дівчата на вході сказали, що все працює! М’які крісла, столики перед ними... «Заплатіть 300 гривень і можете користуватися». Спитав, чи можу просто гарячого чаю випити. «Ні, заплатіть за вхід». Тобто 10 євро. Можна було допустити, що більшість людей в цьому «раю тепла» були іноземці, для яких така сума не є значною.


Не знаю, чи навмисне (такою була перша думка) людей морозять в загальному залі і зіпсували кавовий апарат, щоби тут збирати гроші, але це був фінальний бемоль після позитиву, який супроводжував мене протягом всієї різдвяної поїздки в Україну», – написав Я.Мельник.


У коментарях під дописом Я.Мельник уточнив: «Це було 8 січня перед вильотом на Бориспіль в залі біля «геймів». Виліт о 17.35, посадка десь о 17 год. Люди реально мерзли, принаймні, під час мого перебування в залі десь з 15.30 до 17 год. Тепло було і каву давали лише в захованому за коридорчиком «платному» залі».


Кореспондент IA ZIK звернулася за коментарем щодо цієї ситуації до аеропорту «Львів» через сторінку підприємства у Фейсбуці.


Ярослав Мельник – український і литовський письменник, філософ, критик, автор багатьох книг різними мовами.
Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/10/ukrainskolytovskyy_pysmennyk_yaroslav_melnyk_pro_aeroport_lviv_tse_1485523”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя