Нікуди не подінетеся – треба платити: у Франківську розповіли, скільки грошей за аліменти стягнули з боржників


Сьогодні, 10 жовтня, в Івано-Франківську в головному територіальному управлінні юстиції відбулася прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби за період з січня 2018 року. Об этом сообщает novosteman.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Покращуються показники роботи по стягненню аліментів, зокрема цього року їх стягнено на суму 40,4 мільйона гривень”, – каже керівник управління юстиції в області Микола Станіщук.

За словами чиновника, органи юстиції не будуть на цьому зупинятися, адже кожна неповнолітня дитина має право на гідне життя.

“Нікуди не подінетеся – треба платити”, – додає Станіщук.

Як розповідають в управлінні, їхні працівники виявляють різні спроби ухилення від сплати аліментів, аж до зміни прізвища.

“Завдяки пакету законів “Чужих дітей не буває”, працівники виконавчої служби отримали додаткові можливості для ефективної роботи”, – зазначає керівник виконавчої служби в області Андрій Гайда.

Крім цього, з початку року стягнено до держбюджету близько 27 мільйонів гривень. Також було реалізовано майна боржників на 18 мільйонів гривень.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/nikudy-ne-podinetesya-treba-platyty-u-frankivsku-rozpovily-skilky-groshej-za-alimenty-styagnuly-u-borzhnykiv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя