У Франківську презентували ювілейну виставку абстрактного мистецтва. ВІДЕО

Побачити безліч сенсів в одному зображенні – у колі художників це називається абстракцією. Ювілейна 10 Міжнародна виставка абстрактного мистецтва зібрала в Івано-Франківську майже півсотні митців з України і з-за кордону та вдвічі більше живописних творів, які пробуджують асоціативне мислення.


Абстракція – це коли навіть сам автор до кінця не знає, яким у результаті буде його твір, зізнається місцева художниця Оксана Тригуб-Милашевич. Процес створення своєї картини вона перетворила на перфоманс. Встановила мольберт поруч із міським озером. Та запросила іванофранківців малювати разом із нею. Скільки людей долучилося до творчого процесу, злічити важко, каже художниця. Однак добре пам’ятає юного митця, який став першим співавтором її творчої роботи, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа". Об этом сообщает ndzd.in.ua со ссылкой на СМИ.

Виставка абстрактного мистецтва триватиме у краєзнавчому музеї до 21 жовтня. Далі роботи художників розлетяться виставковими галереями Івано-Франківська та сусідніх міст.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/u_frankivsku_prezentuvaly_yuvileynu_vystavku_abstraktnogo_mystetstva_video_69539.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя