У Путіна незадоволені, що жінки "пізно" народжують: вже підготували план

У Путіна незадоволені, що жінки "пізно" народжують: вже підготували план Об этом сообщает 32kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російському уряду не подобається, що громадянки РФ "пізно" народжують дітей. І мають намір боротись з цим "негативним явищем".

Відповідний документ "Про основні напрями діяльності уряду Російської Федерації на період до 2024 року" вже розглянули на засіданні.

Один із пунктів "дорожної карти" – запобігти "тенденції збільшення віку матері при народженні первістка" і стимулювати народжувати раніше. Як – залежатиме від того, скільки дітей жінка вже народила, і в якому регіоні проживає.

Для цього до 2024 року планується проаналізувати ефективність щомісячних виплат у зв’язку з народженням першої дитини, материнського капіталу, субсидування ставки за іпотекою, пише Російська служба BBC.

Цікаво, що у Росії спочатку боролись із ранньою народжуваністю, а тепер – із пізньою.

Так, у 2015 році заступниця міністра охорони здоров’я Тетяна Яковлева сказала: "Раніше ми агітували не народжують рано, тепер говоримо – не народжують пізно".

Далі у 2016 році міністр праці (за реалізацію демографічних заходів в уряді відповідає саме це міністерство – 24 канал) Максим Топілін вже твердо заявляв, що "найбільша проблема зараз – що у нас збільшується вік народження першої дитини, і з точки зору здоров’я матері і можливості народження третьої-четвертої дитини краще, коли жінка народжує двох дітей до 30 років".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Putina_nezadovoleni_shcho_zhinki_pizno_narodzhuyut_vzhe_pidgotuvali_plan_284219.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя