Угорщина вирішила вислати українського консула в Будапешті

Угорщина вирішила вислати українського консула в Будапешті Фото: Bielik István — Origo

За словами міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто, він викликав консула України в Будапешті і повідомив, що вона має 72 години, щоб покинути країну. Об этом сообщает accumulate.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Відносини з Україною останнім часом рушили в неправильному напрямку, хоча угорський інтерес полягає в тому, щоб мати сильну і демократичну Україну як нашого сусіда", — заявив Сійярто, інформує HVG.hu.

"Україна продовжує загострювати конфлікт", — додав він.

Нагадаємо, відносини між Україною і Угорщиною загострилися після того, як в інтернеті з’явилося відео, на якому жителям Закарпаття видають угорські паспорти і просять тримати це в таємниці. Голова МЗС Угорщини заявив, що відеоролик, записаний прихованою камерою, був використаний в українській виборчій кампанії з метою зіграти на антиугорських настроях у суспільстві. За словами Сійярто, все, що відбувається на відео, законно і відповідає міжнародним нормам.

Українське МЗС запропонувало Угорщині добровільно відкликати консула в Береговому, але в Будапешті не зробили цього. У відповідь українська сторона заявила, що консул у Береговому покине Україну в будь-якому разі. Сійярто заявив, що має намір відповісти дзеркально.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/ugorshchyna_vyrishyla_vyslaty_ukrainskogo_konsula_v_budapeshti_267939.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя