ООН: 184 ув’язнених в "ЛНР/ДНР" просять відбувати покарання в Україні

ООН: 184 ув’язнених в "ЛНР/ДНР" просять відбувати покарання в Україні Фото: gettyimages.com

Моніторингова місія зазначає, що на окупованій Луганщині деяких ув’язнених досі тримають під вартою, хоча їхній термін покарання вже сплив, йдеться в доповіді ООН з прав людини в Україні за період з 16 травня до 15 серпня 2018 року. Об этом сообщает topdaynews.in.ua со ссылкой на СМИ.

3 квітня 2018 року так звана "Народна Рада ЛНР" змінила "кримінально-процесуальний кодекс", відповідно до якого ув’язнені, які уже відбули термін за своїм вироком, можуть просити про звільнення під особисте зобов’язання не залишати окуповану територію. Управління ООН з прав людини повідомляє про трьох осіб, звільнених на таких умовах.

Однак, у доповіді зазначається: "обмеження їхньої свободи пересування викликає занепокоєння, особливо щодо тих осіб, чиї сім’ї проживають на території, яка контролюється Урядом".

Також, як повідомляє місія, звільнені на окупованих територіях не завжди мають дійсні паспорти або документи, що посвідчують особу.

"Це істотно обмежує їхню свободу пересування і наражає їх на ризик подальшого "арешту", - ідеться у звіті. .

У документі також наголошується на відсутності чіткого порядку розгляду апеляцій.

Нагадаємо, Моніторингова місія Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні заявляє, що з 16 травня по 15 серпня під час бойових дій на Донбасі загинули 12 цивільних осіб і ще 93 були поранені.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/oon_184_uvyaznenyh_v_lnrdnr_prosyat_vidbuvaty_pokarannya_v_ukraini_266750.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя