У Старому Лисці створюють потужну ОТГ (фото)

Об этом сообщает bazaar.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Хто йде, той здолає шлях. Тому разом ми зможемо зробити набагато більше. Старий Лисець сьогодні має досить розвинену інфраструктуру і вже сьогодні практикує міжмуніципальне співробітництво. Тож підтримуємо і створення громади», – зазначив сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак.


На громадських слуханнях також були присутні селищний голова Лисця Віктор Дубницький та сільський голова Стебника Ірина Портецька.


Світлина від Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.


Створення цієї громади передбачено у Перспективному плані формування територій об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області. У майбутню ОТГ мають увійти 6 населених пунктів Лисець (який має стати адміністративним центром громади), Старий Лисець, Стебник, Посіч, Радча та Драгомирчани.


«Аналіз усіх показників свідчить, що в такому форматі це буде спроможна і самодостатня громада. Доходи на одного мешканця прогнозують на рівні 1700 гривень, що вище ніж в середньому по області. А прогнозований бюджет майбутньої Лисецької ОТГ складе близько 60 мільйонів гривень», – зазначив під час діалогу з учасниками громадських слухань Руслан Панасюк, директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.


Світлина від Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.


Говорячи про переваги життя у громаді та необхідність активізувати роботу радник з питань децентралізації ІФ ЦРМС Maksym Chopeyнаголосив, що два роки зволікань вже призвели до втрати чималих коштів державної підтримки для ОТГ, які усі 6 населених пунктів майбутньої громади безперечно мають куди вкласти, пишуть Версії з посиланням на Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.


Світлина від Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.


Джерело статті: “http://versii.if.ua/novunu/u-staromu-listsi-stvoryuyut-potuzhnu-otg-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя