На Миколаївщині після танення снігу військовий полігон затопило брудом - ФОТО

На Миколаївщині після танення снігу військовий полігон затопило брудом — ФОТО Фото: Yulia Matvienko

"Пекло на землі, що не можуть привести у нормальний стан вже 5-й рік війни. Сепари так до свого м’яса не ставляться, як у нас. Коли наступного разу генерали будуть запитувати, чому не хочуть залишатися на контракт, просто нехай уявлять собі хоч одну добу там прожити", - написала 9 березня військовослужбовець Юлія Матвієнко у Facebook, прикріпивши до повідомленням фотографії затоплених наметів. Об этом сообщает moto-by.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фото: Yulia Matvienko

Військові відреагували, звинувативши у сформованій ситуації погоду.

"Останнім часом випало дві місячні норми опадів, наслідком яких стало погіршення побутових умов у наметовому містечку та інші незручності, [вони] оперативно вирішені в найкоротші терміни, відновлено функціонування дренажної системи і триває підтримання в належному стані іншої інфраструктури табору", — наголошується в повідомленні оперативного командування "Південь".

11 березня з’явилися заяви двох бригад, особовий склад яких перебуває на полігоні.

Заступник командира 92-ї ОМБр підполковник Максим Марченко повідомив, що підготовка полігону до прийому військових почалася 18 лютого.

"Однак, зважаючи на місцевий клімат і високий показник опадів — фактори, на які ми не можемо вплинути, — питання погодних умов, тобто перевищення рівня бруду і води в наметовому містечку, не може бути усунуте так швидко. Зараз ми активно застосовуємо всі сили, щоб покращити умови проживання для наших військовослужбовців: працює інженерна техніка, за допомогою якої ми намагаємося мінімізувати рівень бруду в наметовому містечку настільки, наскільки це можливо", — заявив він.

Офіцер запевнив, що все командування складу живе на полігоні в однакових умовах з військовослужбовцями.

Фото: facebook.com/92OMBr

У Facebook 56-ї окремої мотопіхотної бригади повідомляється, що "умови дійсно важкі, але не критичні". Військові зробили доріжки для проходу з щебеню, душові. Годують на полігоні нормально, запас дров є, в кожному наметі є буржуйки.

Фото: facebook.com / 56 ОМПБр

Радник президента України Юрій Бірюков рік тому повідомив, що на "Широкому Лані" почалося будівництво бригадного табору, на об’єкт виділено 370 млн₴ Він стверджував, що об’єкт повинен бути побудований до кінця 2017 року.

Сьогодні він теж прокоментував ситуацію на "ШирЛані", заявивши, що винне у всьому різке потепління.

"Через чотири доби температура переходить із -10 до +5, всі цифри за Цельсієм. Що відбувається з тим снігом, якого багато? Накладаємо це на ґрунтову карту — там 15 сантиметрів чорнозему, а під ним одразу йде глина", — написав він.

"Історія з Широким Ланом проста і очевидна. Її так активно і бадьоро розганяють з однієї причини — ми там дійсно будуємо шикарний стаціонарний табір. Не так швидко, як хотілося — хотіли до кінця року, але наклалися сотня об’єктивних причин і термін здачі всього комплексу планується близько серпня цього року", — заявив Бірюков.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/na_mykolaivshchyni_pislya_tanennya_snigu_viyskovyy_poligon_zatopylo_brudom_247977.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя