Військовий медик: Без жінок в армії не обійтися

четвер, 8 березня, 2018, 21:30 Суспільство
Військовий медик: Без жінок в армії не обійтися

ZIK
ZIK


Без жінок сьогодні в армії не обійтися. Існує багато спеціальностей, які українські жінки освоюють на війні. Об этом сообщает eho-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила медик Медичної команди швидкого реагування «Вітерець» Ната Мазуркова.


Гостя програми каже, що сьогодні в Україні критично не вистарчає військовослужбовців, зокрема, у зоні бойових дій. Тому, наголошує Ната Мазуркова, жінки не можуть стояти осторонь і йдуть служити до війська.


«І без жінок сьогодні в армії не обійтися. Існує багато спеціальностей, які жінки можуть освоювати на війні, більш того, без шкоди для свого здоров’я, або з мінімальною шкодою для здоров’я.


Сьогодні у нас є жінки, які служать у фінансовій, стройовій, тиловій та медичній службах. Є дівчата-медики, які служать на передовій, при батальйонах та у шпиталях. Робота таких жінок армії дуже потрібна»,– наголошує Ната Мазуркова.


Гостя програми додає, що українські жінки-військовослужбовці сьогодні освоюють і професії танкіста, снайпера та кулеметника.


«Це суто військові професії. Звісно, що при відборі на певну серйозну посаду, яка вимагає фізичної сили, до тендітних жінок будуть питання. Але, на таку посаду не обирають і тендітних чоловіків. Але є ряд інших професій, де жінка може служити. І, як на мене, це великий економічний плюс для держави»,– акцентувала медик Медичної команди швидкого реагування «Вітерець».


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/03/08/viyskovyy_medyk_bez_zhinok_v_armii_ne_obiytysya_1281375”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя