Для зомбування школярів Росії найняли біснуватого актора


У мережі набув розголосу вплив актора Івана Агулова, який страшними історіями про “звірства бандеровців” на Донбасі доводить учнів до психозу.

Уральських школярів зомбують страшними історіями про “звірства бандерівців” та світлих і позитивних “ополченців”, передає “Новий день“.

Інформагенції вдалося потрапити на одну з таких “лекцій” Івана Агулова – артиста, який колесить по російським школам з платними лекціями-концертами на “патріотичну” тему.

Інтерес до персони Агулова у ЗМІ з’явився після того, як тиждень тому після концерту приїжджого артиста у Кіровграді десятирічні школярі прийшли додому заплакані. Батьки учнів розповідають, що у деяких дітей досі спостерігаються порушення сну, страх темряви і істеричний стан. Не дивно – добре поставленим голосом Агульї розповів четверокласникам, “як у Слов’янську дитини до дула танка прибили, а маму зачепили гаком і тягали по селу”, – це переказали за своїми дітьми батьки школярів з Кіровграда. Зараз вони готують скаргу до прокуратури та регіональне міністерство освіти.

Сьогодні, вже у Нев’янській школі №3 Іван Агулов читав ту ж лекцію: “Часто, розмірковуючи про прекрасне, ми не знаємо, для чого живемо”. Вірші і прозу військової тематики він розбавляв розповідями із зведень новин зі сходу України. Третій і четвертий класи під наглядом вчителів уважно слухали переказ новинного сюжету, як 90-річний донецький пенсіонер, помираючи від голоду, віддав подаровані продукти ополченцям, щоб ті активніше били “фашистів-бандерівців”.

Після лекції Іван Агулов пояснив журналістам, що він не може приховувати від дітей історичну правду, навіть якщо їм по дев’ять-десять років. Мовляв, діти все одно читають новини і жорсткими ілюстраціями їх не налякаєш. За словами лектора, він вчить підростаюче покоління патріотизму, поєднуючи актуальну інформацію про світ з літературними творами

Як зазначає кореспондент NDNews.ru, примітна реакція класних керівників, які спостерігали, як чужа людина, який не є викладачем, вчить дітей, кого треба ненавидіти у громадянській війні іншої країни. Викладачі, як і діти, затамувавши подих, слухали монолог артиста.

Окремо варто відзначити, що за кожного слухача, наприклад, у Кировграді, Іван Агулов отримав по 70 рублів. Якщо батьки не бажали платити, гроші віднімалися зі зборів на класні потреби, так що дорослим та їхнім дітям, по суті, не залишили вибору в питанні відвідування факультативного заняття. Сьогодні тільки в одній Нев’янській школі артист провів три уроки підряд.

За словами Агулова, розмитий жанр лекції-концерту він придумав сам. Відставний артист свердловської філармонії (як він сам представився знімальній групі NDNews.ru) вже 15 років виступає зі своєю програмою у 68 регіонах Росії. В управлінні освіти Нев’янська він бував неодноразово і там завжди йому йшли назустріч. Як розповів NDNews.ru заступник начальника управління Андрій Малишев, три роки тому він особисто був на лекції Агулова “Серце матері”. Монолог про материнську любов сподобався і дітям і дорослим. Тому зміст нинішньої програми ніхто і не контролював.

Тим часом, роботу лектора, що не викликає підозри у вчителів, не перший рік активно обговорюють батьки по всій країні. Топік, присвячений Агулову, є навіть на сайті відомого діяча РПЦ диякона Андрія Кураєва. Дискусію з питання “артист або аферист Агулов Іван Васильович” у 2009 році закрив один зі святих отців короткою відповіддю: “Ця форма одержимості відбувається з благословення районного відділу освіти …”


Источник: “http://www.informator.news/dlya-zombuvannya-shkolyariv-rosiji-najnyaly-bisnuvatoho-aktora/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя